Чим закінчаться для учасників візити додому?

Зважені та щасливі 6

Минулого тижня шоу «Зважені та щасливі» покинула Наталія Москаленко (на проекті залишилася її подруга Марина Сачко). Здавалося, два місяці на проекті повинні були остаточно виснажити учасників суворою дієтою і важкими тренуваннями. Однак всупереч всім очікуванням товстуни покажуть, що готові битися в повну силу. Вмикайте канал СТБ сьогодні (17 жовтня) о 20:00 – вас чекає море емоцій та несподіваних сюрпризів!

На восьмому тижні учасники вперше отримають можливість побувати у себе вдома, щоб відвідати друзів та близьких. Домочадці влаштують товстунам теплий прийом: буде і шикарний стіл, і нічні клуби, і шампанське, і навіть … стриптиз. Втім, побувати вдома, згідно з правилами конкурсу, зможе тільки один з пари. Чи вдасться товстунам встояти перед спокусами колишнього життя? Або дехто з них вже забув, чого прийшов на проект два місяці тому?

Перший конкурс тижня перевірить богатирську силу учасників. Його ведучою буде Ніна Геря – абсолютна чемпіонка з богатирського багатоборства та п’ятиразова рекордсменка Книги рекордів Гіннесса, а також володарка титулу «Найсильніша леді планети». Під її контролем учасникам доведеться тримати дві колони, кожна з яких важить 150 кілограмів. Хто протримає їх найдовше, отримає мінус 2 кілограми до зважування, а найслабший – додасть до своєї ваги один кілограм. Хто ж з учасників покаже, що під шаром жиру у нього не тільки кістки, а й спортивні м’язи, якими можна пишатися?

C49A1772.jpg

Умови другого конкурсу за традицією оголосила ведуча шоу Олеся Жураковська: «Ви бачите щит над басейном. Ваше завдання: втриматися на ньому якомога довше. Триматися ви будете тільки за рахунок рук. Поступово кут нахилу щита буде збільшуватися. Той, хто протримає щит найдовше, отримає несподіваний приз – учасник зможе подвоїти на зважуванні свій скинуту вагу або вагу свого партнера».

Чи зможе Андрій Рубан перемогти страх висоти і вгамувати шалену істерику? А також: хто з учасників проявить у боротьбі неймовірну силу волі й доведе, що багато хто у таборі помилялися з приводу його сил і здібностей?

C49A1808.jpg

Про що будуть соромитися розповідати учасники своїм тренерам після повернення з дому? Яку пропозиція зробить Олексій своїй дружині? І найголовніше: хто залишить третій сезон проекту в самому розпалі виснажливої гонки на схуднення? Відповіді чекаю вас вже сьогодні (17 жовтня) о 20:00 в шоу «Зважені та щасливі» на СТБ.

Пиво, вино, шампанське, горілка, сигарети, більярд, караоке, дискотека та стриптиз – таким своє улюблене шоу ви ще не бачили!