Ігор Обуховський розробляє власний проект

Зважені та щасливі 6

Тренер шоу «Зважені та щасливі», експерт шоу «Все буде добре» Ігор Обуховський останнім часом почав активно давати рекомендації по спорту на своїх сторінках у соціальних мережах. Журналісти сайту STB.UA вирішили поцікавитися у нього, яка основна мета цих мотиваційних постів. Виявилося, що прихильників здорового способу життя чекає сюрприз від Ігоря Обуховського!

Ігоре, рекомендації з харчування та спорту, які ти даєш на своїх сторінках у соціальних мережах, користуються величезною популярністю. Які твої подальші плани?

З вересня планую запустити свою авторську програму. Поки що не анонсував цього в соціальних мережах. Програма буде називатися «Супер Форма». Вона складатиметься з декількох рівнів. Я зараз наполегливо готую перший рівень.

Фото из социальных сетей

Фото із соціальних мереж

 

Що являє собою програма?

Відео, яке супроводжуватиметься лаконічними порадами та рекомендаціями.

У чому особливість програми «Супер Форма»?

Програма розрахована на людей з різним рівнем підготовки. Як для новачків, так і для тих, хто знайомий зі спортом. Всі бажаючі, в залежності від рівня підготовки, виконують вправи, відрізняється тільки режим.

А яка мета твоєї авторської програми?

Прищепити звичку займатися спортом.

Фото из социальных сетей

Фото із соціальних мереж

На що орієнтована програма?

«Супер форма» орієнтована, як на схуднення, так і на те, щоб прийти у форму. Я буду давати рекомендації з техніки, ваги, кількості підходів і тд. Дотримуючись їх, можна як схуднути, так і набрати масу, або підтримати себе у формі. Тобто, програма різнопланова і багатофункціональна. Кожен може реалізувати ті цілі, які ставить перед собою.

Ти сказав про те, що програма багаторівнева, якими будуть наступні рівні?

Взагалі, програма «Супер Форма», це частина мого проекту, який я розробляю, ідея в тому, що це фітнес online з Ігорем Обухівським. В незалежності від місця знаходження потрібен всього лише вихід в інтернет. І кожен день у займаються є рекомендації. Ось такі масштабні плани про запуск online фітнес клубу!

Читайте також: Ігор Обуховський радить багато присідати! 

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля