Олеся Жураківська в свій день народження дякує мамі за життя

Зважені та щасливі

Сьогодні, 13 серпня день народження відомої української актриси та телеведучої Олесі Жураківської. Про те, хто її привітав, чого побажали, і чого хоче вона сама, журналісти сайту STB.UA дізналися з перших вуст.

Олесю, від імені редакції ми вас вітаємо з днем народження, і бажаємо, в першу чергу, миру, щастя і добра.

Дякую, це саме те, чого я хотіла. Всім своїм друзям говорила, щоб бажали мені світу. Більше всього на світі я хочу прокинутися вранці, і знати, що ніхто не вмирає. Що ми живемо, будуємо, народжуємо дітей. Так що ви влучили в десятку з побажанням!

Зараз дуже складний час, але, все ж, близькі друзі привітали?

Привітань дуже багато, от телефон з рук не випускаю. У мене благословенне життя, в якому багато друзів і близьких. І всі вони бажали мені щастя.  Адже це, все в сукупності: і мир, і здоров’я і щастя.

Хто першим привітав?

Найближча подруга подзвонила мені за одну хвилину перша. Це гречанка, з якою ми в ГІТІСі вчилися разом.

А колеги з проекту «Зважені та щасливі» вітали?

Звичайно! Славочка Узєлков привітав, Ілона – продюсер проекту, дівчата сценаристки і журналістки. І учасники теж!

Поздравление от Вячеслава Узелкова

Привітання від Вячеслава Узєлкова

А як вам четвертий сезон, до речі?

Чудово, що три вікові групи. Дуже цікаво спостерігати, що перемагає: сила або досвід. Що головніше: здатність спілкуватися з людьми або йти напролом. Я із задоволенням проживаю цей період життя, з великою вдячністю і задоволенням.

Творческий процесс съемок проекта "Зважені та щасливі"

Творчий процес зйомок проекту “Зважені та щасливі”

Ви будете відзначати своє свято?

Реготати і веселитися не хочеться. Друзі такі ж, як і я, і в запрошення не потребують. Знаю, що вони зайдуть, і я буду чекати їх. Ось хто зайде, з тим вип’ємо по келиху вина, скажемо хороші слова.

Що вже встигли подарувати?

Поки ще нічого не встигли подарувати. Чудові слова сказала мама. Я подзвонила їй і подякувала їм з батьком за найчудовіший подарунок, який вони мені піднесли. Я дуже, дуже люблю своє життя, розумію, що все, що вони мені дали, це те, з чим я йду. Це стало для мене підтримкою і опорою. Я сказала матусі спасибі за те, що вона мені подарувала життя. А вона сказала: «Велике спасибі, що ти мене вибрала». Ось ці слова – це найдорожчий подарунок.

Також не пропустіть, вже  28 серпня, на СТБ новий сезон найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі»!

Ольга Логвиновська