АНОНС: Заради перемоги учасникам доведеться тягнути 30-тонні вагони

Зважені та щасливі

У четвер, 28 серпня, о 20:00 стартує четвертий сезон найвагомішого шоу країни – «Зважені та щасливі»! Головною особливістю сезону є поділ учасників на три команди, відповідно до віку, і поява нового тренера – Вячеслава Узєлкова. Якими будуть його методи і чи допоможуть вони скласти гідну конкуренцію способам схуднення Ігоря Обуховського та Аніти Луценко?

На учасників чекає  наймасштабніше випробування за всі чотири сезону! Досвід старшого покоління змагатиметься проти азарту середніх і запальності молодших! Яка з якостей допоможе здобути перемогу? Хто з тренерів програє вже перший бій?
Також глядачів СТБ чекає знайомство з героями, серед яких найважча жінка за всі сезони, вага якої становить 198 кг! Священик, якому лікарі ставлять смертельний вирок, через вагу в 200 кг. Колишній байкер, вага якого заважає сісти на мотоцикл, колишній військовий, який боїться залишити дітей сиротами та багато інших. Всі вони різного віку, у кожного своя історія, але їх об’єднує спільне горе – зайва вага.
Учасників чекає ще одне, не менш легке випробування – зустріч з лікарем. Ніхто з них навіть не підозрював про більшість хворобов, які повільно, але дуже вірно відбирають у них решту життя.

Чия команда здобуде перемогу? Хто з учасників буде змушений покинути проект вже зараз? Про це ви дізнаєтеся вже завтра, о 20.00 на каналі СТБ!