Заради перемоги учасники тягнули 6-ти тонні автобуси

Зважені та щасливі

Одинадцятий тиждень почався ще вночі: учасників розбудили і привезли на чергове випробування. Їх чекало три мікроавтобуси традиційних кольорів: червоний, зелений і синій.

І пролунав подих полегшення. Адже в порівнянні з вагоном, автобуси здавався просто іграшковим. Але умови нового тижня змінили думку багатьох. Відтепер, вони більше не команди. До старту приїхало ще стільки автобусів, скільки залишилося учасників в таборі.

Реакція на новину про старт індивідуальних тижнів була різною. Для когось це стало полегшенням, якого так довго чекали. А хтось зрозумів, що за спиною команди більше не сховаєшся.

Читайте також: Узєлков подарував синові учасника боксерські рукавички

Той, хто перший перетинає фінішну лінію, отримує -1, хто останній +1, а хто взагалі не доходить до фінішу +2. Це умова робить змагання ще жорсткіше.

Кожен вибрав собі свою тактику. Деякі здали назад і кинулися з ривка, деякі намагалися зрушити автобус силою ваги, а деякі взяли і побігли до фінішу, тягнучи за собою 6 тонн.

Такого розкладу переможців не чекав ніхто. Учасник шокував всіх своїм результатом. Деякі жінки виявилися сильнішими чоловіків. Але були й такі, які так і не дійшли до фінішу.

Як розподілилися місця серед учасників? Хто здивував усіх своєю силою, а хто слабкістю? Про це дивіться в ВІДЕО: