Замість червоної доріжки учасників чекало болото

Зважені та щасливі

День краси – це свято преображення, якого затамувавши подих чекають всі учасники шоу. Учасники попередніх сезонів отримували шикарні вбрання і сльози радості від теплої і бажаною зустрічі. Але в четвертому сезоні за це право потрібно ще поборотися!

Дорога до Дня краси лежить через величезне, 50-метрове болото бруду. Учасники повинні перебратися на іншу сторону по хитким платформам. Причому, падіння повертає його назад – до точки старту. Той, хто не зуміє перебратися, так і не потрапить на зустріч з рідними. А замість нового наряду залишиться в старій футболці.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Закоханий Діма приїхав на день краси, щоб підтримати Іванку!

Але це ще не всі умови. Переможець змагання отримає -1 кг на персональні ваги, а останній, навпаки, +1 кг. Всі розуміють, що кожного тижня вага штрафного кілограма все більш відчутний, і тепер це реальний ризик потрапити в номінацію.

Для того, щоб перебратися через болото, потрібно виробити цілу стратегію. Один невірний крок, одне незручне рух – і учасник починає свій шлях з точки старту.

На кону – приз і зустріч з рідними, про яку вони так мріяли. Але чи зможуть впоратися з емоціями учасники? Батюшка, тепер найважчий на проекті, йому буде непросто подолати ці 50 метрів, втримавши рівновагу. Іванка, легко може рознервуватись через будь-яку дрібницю. Алена, не одного разу кидала все на півдорозі, склавши руки.

Але ті, хто успішно впораються з випробуванням, вже зовсім скоро вирушать в салон краси для того, щоб довести свій образ до досконалості!

Хто з них фінішує останнім і отримає штрафний кілограм? А хто вже завтра вирушить на довгоочікуваний вечір у всій красі? Відповіді ви знайдете в ВІДЕО