Везіння врятувало учасницю від потрапляння під «жовту лінію»

Зважені та щасливі
День, який вирішує долю учасників на проекті – це зважування. Саме цієї події кожен з них чекає з хвилюванням і побоюваннями.

І цього разу зважування не стало винятком.
Альона Воронова прекрасно розуміє, що зароблений їй штрафний кілограм може з одну мить зруйнувати її мрії про фінал.

Сергій Чопік, той учасник, про який говорять, що в ньому тільки прокинувся переможець. І головною перевагою Чопіка стає його велика вага. Адже маючи такий запас, можна з легкістю скидати по 4-5 кг і обставляти суперників в один рахунок. Це розуміє і сам Сергій. Але чи вдасться йому в цей раз скинути достатньо ваги, щоб не потрапити під жовту лінію.

Іванка вже кілька тижнів просто балансує на межі з зоною ризику. Від жовтої лінії її рятує везіння. І про це вже говорять учасники. Дівчина розуміє, що якщо її ім’я опуститься під лінію, навряд чи їй дадуть другий шанс. Чи допоможе Іванці її везіння і цього разу?

Віталій чекає зважування з особливим хвилюванням. Адже його необачний вчинок на дні краси може сьогодні підвести його під жовту лінію.

Хто ж з учасників побачить своє ім’я під жовтою лінією? Для кого це зважування виявиться останнім? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО: