Учасник біг дистанцію з вантажем 120 кг

Зважені та щасливі

Повернення в табір Діми минулого тижня повністю зламало схеми і плани старожилів, які вже розподілили місця у фіналі. Його прихід розбурхав учасників і змусив їх боротися за свої місця на проекті вдвічі сильніше.

Але на 15-му тижні прийде час розплати. У всіх учасників буде можливість згадати старі образи і потопити суперників. Головними мішенями стануть щойно повернувся Діма, а також Арпад, якого давно ненавидить весь табір. Щоб протистояти супротивникам, двоє ізгоїв спробують об’єднатися і діяти спільно, але їх сил не вистачить.

Як далеко зайдуть учасники у своєму бажанні помститися? Чи не перейдуть вони грань людяності? У випробуванні, яке їх чекає на цьому тижні, вони проявлять всю свою ненависть один до одного. Зваженим належить пробігти величезну дистанцію на бігових доріжках. Проходити шлях вони будуть з вантажем, який навішають на них вороги. Одному з учасників дістанеться непідйомна ноша – рюкзак вагою більш ніж 120 кг.

Але випробування матиме додаткову умову, завдяки якій вчорашні ізгої стануть лідерами за два кроки до фіналу. Боротьба в самому розпалі! Не пропустіть! 4 грудня, в 20.00 на каналі СТБ!