Учасники обміняли непідйомний тягар на додаткові кілометри

Зважені та щасливі

Напередодні учасники роздали свої скинуті кілограми суперникам. І тепер з отриманим вантажем кожному належить подолати 10 км на біговій доріжці. Той, хто фінішує першим – отримає імунітет!

Найбільшу вагу отримав Арпад – 129 кг, і Діма – 61 кг. Взагалі не отримала вантажу Юля. У момент, коли всі подумали, що Арпаду навіть не підняти свій рюкзак, не кажучи вже про перемогу, було оголошено додаткову умову. Вага можна зменшити, замінивши додатковими кілометрами. Цим скористалися майже всі, у кого був за плечима вантаж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проект покинув учасник, якого давно намагався «злити» весь табір

Якщо спочатку учасники взяли старт з максимальною швидкістю, повні сил і надій на перемогу, то вже після чверті шляху, впевненості помітно поменшало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники «потопили» суперника, віддавши йому нести 129 кг

Більше всіх отримати імунітет хотілося Юлі, адже саме її вважали найслабшою в команді. Не маючи вантажу, щосили вона бігла, долаючи кілометр за кілометром. Помітну конкуренцію їй становив Діма, який втік на кілька кілометрів більше, але зате, він відмінний бігун. У вирішальні останні метри, з величезними зусиллями, але перемогу здобула Юля.

Один за іншим учасники добігали свою дистанцію, поки на доріжках не залишилися Альона і Арпад. Тому з них, хто програє, дістанеться +1 кг на взвешеваніі.

Хто зумів витримати випробування з честю? На чиї терези впаде покарання? Шукайте відповіді в ВІДЕО: