Відмінний результат зважування не врятував учасницю від номінації

Зважені та щасливі

Передостанній тиждень в таборі підійшла до кінця. І настав найвідповідальніший момент – контрольне зважування. Доля учасників, які опиняться в номінації буде в руках переможця дуелі, що заробив всі призи – Олега Січака.

Першим на ваги встав Діма. Минулий тиждень пройшов для нього не найвдалішим чином, і він показав всього -1. За словами Дмитра, на цьому тижні він працював в два рази більше. Чи допоможе це йому скинути достатньо для того, щоб обійти номінацію стороною?

Розсерджений результатом суперника, Олег Гопаца з невпевненістю вирушав дізнатися свої цифри. Адже вже кілька тижнів його результат дуже хороший, але ця тенденція з легкістю може змінитися, посунувши його ім’я під жовту лінію.

Читайте також: Учасник переніс сотню яєць через смугу перешкод

Віталій зізнається, що останнім часом став ще більш старанно тренуватися, тому розраховує на відмінні показники.

А ось Альона зовсім не впевнена в собі. Вже давно вона не раділа гарному результату на вагах. Тому, Аніта скоригувала її харчування і навантаження. І це спрацювало! На цьому тижні вона перевершила сама себе, ставши легше на 4 кг. Але, на жаль, цього виявилося мало. І саме вона, разом з Віталієм знову опинилася в зоні ризику.

Вирішальний голос буде за їхнім колишнім товаришем по команді Олегом. Кого з них підтримає учасник? Відповіді шукайте в ВІДЕО: