Після одного з випробувань учасницю забере швидка допомога

Зважені та щасливі

У цей четвер, 3 вересня, дев`ять сімей продовжать боротьбу із зайвою вагою. Для цього кожна команда обере одного лідера, який візьме на себе відповідальність за долю команди на проекті.

Головне завдання капітана – набрати найбільшу кількість балів під час проходження випробувань. Команда, яка зібрала найбільший сімейний «бюджет», отримає головний приз-імунітет на всю сім’ю.

Першим випробуванням стануть гонки на квадроциклах. Транспортом будуть управляти лідери, а їхні родини, прив’язані тросами, будуть бігти позаду. Щоб перемогти, лідери повністю втратять контроль над собою. Це випробування викличе сльози, істерики і взаємні образи в команді, а одну з учасниць відразу ж після випробування забере швидка допомога.

В’ячеслав Узєлков влаштує баттл лідерів, в якому, вперше в зеленій команді, Олександр візьме відповідальність на себе, виступивши замість своєї дружини Алли, а в жовтій команді Георгій доведе до сліз Ганну, зізнавшись, що його не влаштовує в її зовнішності.

Хто з капітанів виявиться досить азартним, щоб випробувати колесо фортуни? Сектори колеса можуть принести як бонуси команді, так і покарання.

А також шокуюче випробування для найслабших команд – лідерам та їх сім’ям доведеться витримати огидне випробування жабами і комахами, щоб продовжити боротьбу в шоу.

Не пропустіть відчайдушну битву із зайвою вагою в шоу «Зважені та щасливі» цього четверга, на телеканалі СТБ о 20:00.