Команду у жовтих футболках обізвали невихованими вискочками

Зважені та щасливі

Фінальне зважування, як завжди, чекали зі страхом. Першою стала на ваги зелена команда. Вікторія з родини червоних сказала, що імунітет притупляє бажання працювати: «На ранковому тренуванні я їх не бачила». Зелені в сумі втратили 12 кілограмів.

Вага рожевих стала меншою на 5 кілограмів, що їх сильно засмутило. «Я бачу, що вони недопрацьовують і продовжують себе жаліти», – прокоментував ситуацію Ігор Обуховський.

Помаранчеві стали меншими на 12 кілограмів, а Ігор навіть обійняв Аніту, чого вона не очікувала, адже, за її словами, він завжди був стриманим. Команда коричневих позбулася 10 зайвих кілограмів.

Сім’я в блакитних футболках прийшла на зважування не в повному складі, адже Мирославі поки протипоказані фізичні навантаження, але вона змогла скинути 5 кілограмів. У підсумку результат блакитної команди – 11 кілограмів. Команда жовтих не відстала від них і показала той же результат, але за процентним співвідношенням вийшла в лідери.

Оксана з родини фіолетових назвала їх вискочками, сказавши: «Вони неприємні, бо вискочки і невиховані». «Видно, це заздрість, ми стали комусь на груди», – оцінив ситуацію Григорій.

Чому лідерів зважування цього тижня незлюбили інші учасники, дізнайся у відео: