Аніта розкритикувала Валерія за неналежну поведінку

Зважені та щасливі

На контрольному зважуванні третього випуску «Зважені та щасливі» учасники відчували себе невпевнено. Не дивно, адже більшість з них тренувалися в замкнутому просторі. Організм міг повести себе як завгодно, і наслідки могли бути непередбачуваними.

На терезах багато хто з учасників показали результати, якими були незадоволені. Оля з рожевої команди скинула всього 2 кілограми, що дуже мало для її ваги. Більше за всіх на цьому етапі розчарував тренерів і учасників Валерій з фіолетової родини. Він скинув всього 1 кілограм.

зваж7

Сам чоловік, побачивши результат, сказав: «Може, організм такий – не хоче скидати». Аніта Луценко вже критикувала учасника за його поведінку на тренуваннях і висловила свою думку: «Мені здається, він себе відчуває, як на курорті, і їсть, що хоче». Учасники приєдналися до її думок і розповіли, що він їв порції, які були більше, ніж їх. «По тарілці борщу з великим шматком м’яса – чого б так не жити?», – Обурилася Аня з жовтої команди. Сам Валерій не вважав, що в цьому є його вина.

Перші підсумки зважування дивися в ВІДЕО: