Одна з найстарших учасниць проекту шокувала суперників на конкурсі

Зважені та щасливі

Змагання за кількість калорій для відпрацювання почалося. Пройшло зовсім небагато часу, як здалася Ольга з блакитної команди, хоча учасники говорили: «Вона могла б стояти ще, всі це бачили». У результаті Роман отримав 7, 5 тисяч калорій, оскільки їх команда складалася з двох людей, і 15 тисяч було поділено на два.

Другими програли червоні: їх покарання – 13 тисяч калорій. Олена з синіх стала наступною. Вона засмутилася, зазначивши: «Я не задоволена результатом, думала, більше протримаюся». Далі упустили шанс бути переможцями коричневі, рожеві і фіолетові.

зваж1

Основна боротьба зав’язалася між командами зелених, помаранчевих і жовтих. Учасники були шоковані результатом однієї з найстарших учасниць проекту Раїси, адже вона змагалася нарівні з двома сильними чоловіками. «Я в шоці був, що вона стільки тримає», – дивувався її зять. Решта ділилися своїми враженнями і розповідали, що вона стояла, як укопана. «Змагатися з жінкою і програти – це несерйозно», – прокоментував ситуацію Андрій, суперник Раїси.

Незабаром жінка не витримала і впустила ємність з водою на свою сім’ю. У результаті переможцем випробування стали жовті – це стало їхньою першою перемогою в шоу. «Це нас зблизило», – поділилася сім’я після змагання.

Як учасники боролися за перемогу у випробуванні, дивись тут: