На четвертому тижні шоу покинув учасник жовтої команди

Зважені та щасливі

У складі жовтої команди проекту «Зважені та щасливі» було троє людей: подружжя Анна і Георгій Цинцадзе, а також їхній кум Юрій. Головною метою приходу сім’ї на проект стало бажання сім’ї Цинцадзе мати дитину, адже лікарі сказали, що проблема в зайвій вазі. Чоловік Ані пішов разом з нею, адже за правилами проекту у п’ятому сезоні беруть участь цілі родини. Юрій, кум подружжя, вирішив піти з ними, щоб підтримати їх, а також поправити своє здоров’я.

последняя часть

За місяць перебування на проекті між членами сім’ї часто виникали розбіжності, і зазвичай слабким і зайвим опинявся Юрій. Під кінець четвертого тижня виявилося, що він часто розповідав іншим учасникам, що незадоволений своєю компанією і вважає своїх напарників не надто хорошими людьми.

На битві слабких від сім’ї брав участь один представник команди. У жовтій сім’ї бути лідером знову зголосився Георгій. Він слабо боровся і програв. Учасники були впевнені, що він піддався супернику, щоб позбутися Юрія. У підсумку подружжя Аня і Георгій одноголосно проголосували за те, щоб проект покинув кум.

Чи справедливо Юрій покинув проект, дізнайся, подивившись ВІДЕО: