В’ячеслав Узєлков ледь не побив учасника палицею

Зважені та щасливі

Тренеру набридло, що багато учасників жаліють себе і не хочуть викладатися на повну котушку. Він влаштував підопічним справжнє змагання на степе: хто швидше втомиться, той і програв. У пару В’ячеслав поставив Руслана з коричневих і Сашу із зелених. Під час виконання вправи Саша впав зі степу і відмовився від подальшої тренування. «Я впав, у мене болить нога» – виправдовувався учасник.

jfg

«Руслан сильний, він необ’їжджений кінь» – розповідає Георгій про лідера коричневої сім’ї, з яким змагався учасник із зеленої родини. «Саша слабкіший, ніж навіть Алла», – прокоментувала його поведінку Оксана. «Я ходжу сюди заради вас. Думаєш, я залізний? Я теж можу зірватися», – накричав на Сашу В’ячеслав Узєлков.

У пориві злості тренер узяв в руки палицю і замахнувся на чоловіка. Олександр зрозумів, що з В’ячеславом жарти погані і все-таки продовжив вправу. «Боротися треба завжди і намагатися до останнього» – поділився Олександр. Тренер відзначив, що Саша прочитав у його очах те, що він міг застосувати силу.

Чому В’ячеслав Узєлков так розлютився на Олександра, дізнайся в ВІДЕО: