Учасник напився на вечірці в караоке-барі

Зважені та щасливі

Зелена, помаранчева і коричнева команди стали переможцями першого конкурсу сьомого тижня. У нагороду їм організували поїздку в караоке-бар. «Ми виграли поїздку в караоке, там така краса була», – милувалася Раїса. Алла зазначила, що на столах була їжа, яку вони постійно їли вдома.

sda

«Це як прийти з армії на свободу, і ми спокусилися на келих пива», – поділився враженнями Саша з помаранчевої родини. Він замовив собі і товаришам по табору пиво, горілку та інші алкогольні напої, а також їв шкідливу їжу, від якої ломився стіл. «Я зімітував, що випив, бо мені треба, щоб деякі потрапили під жовту лінію», – розповів Руслан.

Читайте також: Руслан зізнався, що все життя навколишні були проти нього

Тим часом у переможених учасників день і ніч змішалися в одне ціле, адже їм потрібно було за добу скинути якомога більше ваги. Більшість команд, які «провалили» минулий конкурс, виявилися підопічними Ігоря Обухівського, тому він вичавлював всі соки з синіх, червоних і Олі з рожевої родини. «У нас всього 8 годин до зважування, і я вирішив, що не може бути ніяких поблажок», – пояснював тренер. Команди були задоволені тренуванням і сподівалися на гарний результат.

Як учасники повелися в караоке-барі, дивіться у ВІДЕО: