Коричнева сім’я встановила рекорд – мінус 18 кілограмів на трьох

Зважені та щасливі 6

Коли прийшла черга коричневої команди ставати на ваги, Руслан, Наташа і Оксана були налаштовані рішуче. Вони ділилися, що добре працювали і вже бачили реальні результати в дзеркалі.

hhh

«Я не хотів підвести, тому що у Наташі ще рука не дуже робоча. Я повинен бути для неї прикладом», – сказав Руслан. На його думку, чоловік і жінка повинні завжди підтримувати один одного і бути ідеальними для другої половинки. Цифра на терезах здивувала всіх – мінус вісім кілограмів. «Вісім кілограм – це день зі мною», – похвалився В’ячеслав Узєлков результатом Руслана.

Читайте також: Руслан зізнався, що все життя навколишні були проти нього

Коли Наташа, дружина лідера коричневих, скинула шість кілограмів, багато хто з учасників був шокований. «Шарик потихеньку здувається», – раділа Наташа. Останньою зважилася Оксана, і ваги показали мінус чотири. Для її ваги це був дуже хороший результат. У сумі команда позбулася вісімнадцяти зайвих кілограмів, що дорівнює більш, ніж п’яти відсоткам від їх загальної ваги. «У Наташі з Русланом, напевно, почався медовий місяць», – пожартувала Іра з червоної команди, побачивши показники родини.

Що допомогло коричневим показати приголомшливий результат, дивіться тут: