Аніта Луценко поділилася секретами тренувань в жіночі дні

Зважені та щасливі

Аніта Луценко вже п’ятий сезон є тренером на проекті «Зважені та Щасливі», а також експертом тележурналу «Все буде добре». Крім цього, спортсменка має звання Майстра спорту і багаторазової чемпіонки України та Європи з фітнесу та аеробіки.

1Q9A9319

Аніта завжди прекрасно виглядає і з задоволенням ділиться своїми порадами та досвідом з тими людьми, хто худне і намагається тримати себе у формі. Тренер проекту «Зважені та Щасливі» зізналася, що їй часто задають питання про те, чи можна займатися спортом під час особливих жіночих днів. Аніта Луценко поділилася з нами, чи варто це робити і як грамотно підійти до делікатного питання.

Аніто, чи варто займатися спортом під час критичних днів чи краще утриматися?

Критичні дні – це час, коли можна нікуди не ходити, накритися ковдрою і, бажано, ні з ким не розмовляти. Якщо болить живіт, ні в якому разі не йдіть на тренування і не мучте себе. Головне – це стежити за тим, щоб просто не обіжратися. Не переживайте, що буде перерва. Якщо у вас взагалі все прекрасно, і нічого не болить, то краще зробіть пішу прогулянку і сходіть на шопінг. Настрій в такі дні теж потрібно чимось піднімати … Загалом, не мучте себе в ці дні.

Читайте також: З проекту пішов учасник колишньої синьої команди

Якщо жінка все ж захоче потренуватися, які навантаження їй краще вибрати?

Тренування під час місячних повинні бути помірними і легкими. Активні види фітнесу слід замінити на більш спокійні, а інтенсивність роботи на тренажерах (якщо без цього Вам ніяк не обійтися), знизити на третину. Вибирайте плавання, біг, розтяжку, йогу і прості піші прогулянки. Біг і стретчинг до того ж допомагають знизити біль внизу живота.

Які вправи краще виключити з комплексу?

Коли у жінки критичні дні, їй краще на цей час припинити качати прес, піднімати «залізо» і активно займатися аеробікою і фітнесом. Найкраще просто неспішно прогулятися пішки.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля