На чотирнадцятому тижні у проекті перемогла мафія

Зважені та щасливі

Настав час дізнатися, хто ж з учасників діяв під прикриттям і вибивав з гри своїх суперників. Кожен гравець віддавав свій голос за того, кого вважав мафією. Всі учасники аргументували свій вибір, і найбільше голосів набрали Іра і Женя. Тоді Роман Яремко вирішив більше не томити учасників і нарешті розкрити головну інтригу.

uiy

Отже, головним мафіозі 14-го тижня став Женя Керсанов. Така новина приголомшила більшість учасників, які проголосували проти Іри. Особливо зловтішалися гравці з приводу помилки Руслана. Чоловік і сам був пригнічений тим, що не розпізнав злочинця: «Я настільки помилився у своїх почуттях, що просто шокований».

Читайте також: У Наташі трапилася істерика через страх води

З усіх, хто брав участь у голосуванні, тільки Алла і Віка були впевнені, що Женя був мафією весь цей час. «Він шикарний стратег і розумна людина. Його терпіти не могли і намагалися стратити всіма способами. Він сьогодні зробив так, що його вороги стали його друзями. І зелені, і коричневі – це його вівці, а він поводир, і тільки одна Алла відчувала серцем», – говорила Віка з неприхованим захопленням.

Як Женя розробив план і вибрав мішені, дізнайтеся тут: