Алла Реп’янчук присвятила свій успіх коханому чоловікові

Зважені та щасливі

Ніхто не очікував, що першою пройти складне випробування зважиться Алла. Її часто залишали за бортом під час конкурсів і вважали однією зі слабких жінок проекту. Сама учасниця розповіла, що ступила на трос заради того, щоб за нею пішов її чоловік Олександр. Чоловік хотів відмовитися від конкурсу, і дружина вирішила показати йому гідний приклад. «Я б пошкодувала, якби не пішла, як сталося з марафоном. Я знаю, що більше такої можливості в житті у мене не буде», – сказала Алла.

IX2B6853

Саша не очікував такого вчинку дружини і був приємно здивований її рішучістю. «Я не думав, що вона буде йти, бо там реально страшно», – зізнався учасник. Вітер, страх висоти і складні умови завдання не завадили Аллі пройти дистанцію і жодного разу не впасти. Жінка довела собі й учасникам, що її даремно списували з рахунків вже довгий час. Руслан порівняв колегу за табором з танком – настільки добре вона впоралася із завданням.

Читайте також: Учасники боролися зі страхом висоти разом з тренерами

Учасниця присвятила своє проходження канатом коханому чоловікові, і Олександр по праву пишався своєю дружиною. Успіх Алли подіяв на чоловіка натхненно, і він усе ж зважився спробувати свої сили у випробуванні.

Як Алла проходила дистанцію, дізнайтеся тут: