У Христини Головченко з’явилася кохана людина

Зважені та щасливі 6

На третьому тижні схуднення 6 сезону «Зважені та щасливі» проект покинула Христина Головченко. Сайту BIG.STB.UA учасниця розповіла, як ставитися до того, що їй належить худнути вдома самостійно. А також зізналася, що в її житті з’явилася кохана людина.

«Зваженi та щаслівi» всі серії дивіться онлайн прямо зараз!

головченко-кристина

Христина, як ти сприймаєш новину, що тобі належить поїхати додому?

Мені трішечки сумно, але я знаю, що все тільки починається. Життя після проекту «Зважені та щасливі-6» почалося! Я впевнена, що буду у фіналі зовсім іншою. Повір, я не та людина, яка кидає все на півдорозі. Буду продовжувати займатися спортом.

Чи не вважаєш, що йдеш зарано?

Звичайно, мені шкода, що доводиться залишати проект вже на третьому тижні, але, напевно, так потрібно. Я сильна людина і знаю, що впораюся вдома зі схудненням. Я буду тренуватися, правильно харчуватися й працювати …

Кристина Головченко

А хто тебе чекає вдома, щоб підтримати?

Вдома мене чекає мама, собака, друзі, кохана людина …

Кохана людина? Розкажи но детальніше …

Так, у мене з’явився коханий чоловік. Але більше я нічого не скажу – це надто особисте. Головне, що у мене все добре і чудово. Я щаслива!

Ви згодні з голосуванням жіночої команди?

Дивіться, як Христина Головченко провела свій останній тиждень на проекті «Зважені та щасливі» у 3 випуску 6 сезону  ПРЯМО ЗАРАЗ:

Випуск 3. Частина 1. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Випробування лабіринтом. Хто з учасниць став капітаном своєї команди?

Випуск 3. Частина 2. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Випробування лабіринтом визначило, хто буде капітаном чоловічої команди

Випуск 3. Частина 3. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Шокуючі одкровення учасників

Випуск 3. Частина 4. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Випробування повзучими гадами, спокусою і витримкою. Як пройшли його жінки?

Випуск 3. Частина 5. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Як пройшли випробування повзучими гадами, спокусою і витримкою чоловіки?

Випуск 3. Частина 6. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Зважування учасників на третьому тижні схуднення

Випуск 3. Частина 7. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Хто покинув проект на третьому тижні схуднення?