Як мотивувати себе займатися спортом?

Зважені та щасливі

Пройшов вже третій тиждень схуднення на проекті «Зважені та щасливі». Два учасники покинули проект. Нагадаємо, що першим поїхав додому Андрій Стратулат, а днями стало зрозуміло, що додому відправитися Христина Головченко. Таким чином, і команда чоловіків і команда жінок втратили по одному «бійцю». Сайт BIG.STB.UA вирішив поспілкуватися з психологом проекту Оленою Божук і дізнатися, для якого типу людей підходить мотивація тренера жіночої команди Марини Боржемскої-Узелкової, а для кого – мотивація В’ячеслава Узелкова.

«Як в чоловічій, так і в жіночій командах зібрані учасники з абсолютно різними індивідуально-типологічними та психологічними особливостями, тому працювати тренерам довелося ефективно з усіма учасниками шляхом врахування індивідуальних особливостей особистості. І Славі, і Марині довелося бути більш жорсткими і директивними в роботі», – розповіла психолог проекту« Зважені та щасливі-6» Олена Божук.

«Зваженi та щаслівi» всі серії дивіться онлайн прямо зараз!

марина-слава-узелков-главная

У Марини та Слави абсолютно різні підходи до тренувань і мотивації. І кожен з методів досвідчених тренерів ефективний. Наприклад, жінки від природи більш емоційні, потребують вираженні своїх емоцій та переживань.

«Оскільки сезон розділений на чоловіків та жінок, то їм потрібен був різний підхід від тренерів – каже Олена. – Кожна з учасниць була «почута» Мариною і знала, що тепер у неї є наставник, який знає всю біль, а невдачі та труднощі вони долатимуть разом. Уміння Марини до командоутворення, починаючи з марафону, який команда подолала в повному складі, стало значущим. Жінки, незважаючи на конкуренцію і бажання керувати, почали прислухатися один до одного і енергія стала спрямована в потрібне русло».

марина-узелкова

Ні для кого не секрет, що чоловіки від природи схильні до конкуренції, тому В’ячеслав Узелков з першого випробування показав їм їх слабкі та сильні сторони, додав мотивації та бажання довести, що «Я зможу».

«На своєму прикладі він показав як реагувати на ураження і йти до перемоги, тому це також об’єднало команду. Порівнювати ефективність підходів неможливо, тому що порівнювати можна тільки в рівних умовах, а 6 сезон – це пошук відповіді на питання: «Хто ж переможе – чоловіки чи жінки?» – продовжила Олена.

узелков

Дивіться останній випуск «Зважені та щасливі» ТУТ!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля