Хто пішов з проекту на 9 тижні схуднення?

Зважені та щасливі

Дев’ятий тиждень схуднення на «Зважені та щасливі-6» комусь дав можливість розбагатіти на 20 000 гривень, а для когось став останнім на проекті. Хто ж покинув табір схуднення у випуску 9 «Зважені та щасливі-6»?

Учасників цього тижня перевірили на витримку та страх висоти. Найвитриваліші та найзібраніші отримали грошову винагороду у 20 000 гривень. Переможцями в двох конкурсах тижня стала пара Аркадій Василишин та Володимир Теличак. Однак їхня перемога не врятувала синю команду від програшу на фінальному зважуванні тижня. Неймовірно, але вперше в проекті команда перемогла суперників всього на одну соту відсотка!KA6A9979

Найгірший результат показали капітан чоловічої команди Володимир Теличак, який, нагадаємо, переміг в двох випробуваннях тижні, та Ярослав Самодай.

«Я, якщо чесно, не хочу залишатися на проекті», – сказав Ярослав на обговоренні в своїй команді.2

Учасник зізнався, що йому дуже важко перебувати в таборі схуднення: «Хлопці розбилися по групах, а я як вовк-одинак ​​всі ці дев’ять тижнів. Мені через це дуже важко. У мене немає тут ніякої підтримки».

За результатами голосування Ярослав Самодай покинув проект «Зважені та щасливі-6» на 9 тижні схуднення.1

Як проходило зважування та голосування? Чому Ярослав передумав і все ж просив хлопців залишити його на проекті? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ 9 випуск 6 сезону проекту «Зважені та щасливі»: