Випробування 10 тижня підготували товстунів до індивідуальної боротьби

Зважені та щасливі

Десятий тиждень став останнім командним тижнем на проекті «Зважені та щасливі-6». Тепер же кожен учасник сам за себе. Щоб перевірити, наскільки товстуни були готові до індивідуальної боротьби, їм запропонували пройти два випробування. Хто з товстунів проявив себе, а хто навпаки – скомпрометував?

Дивіться прямо зараз: Зважені та щасливі 6 випуск 10

Перше випробування стало останнім командним, де учасники зіграли у футбол. Однак творці вирішили трохи ускладнити й зробити звичайне буцання м’яча цікавішим, поставивши учасників на лижі.

1-десятая некделя

Що з цього вийшло – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ! А також дізнайтеся, яке тренування приготував для своїх підопічних В’ячеслав Узелков.

А ось другий конкурс став справжньою підготовкою для індивідуальної боротьби, яка почнеться у товстунів вже з наступного тижня. Учасникам запропонували вибрати сторону добра або зла. Добро означало заробити імунітет комусь і собі «-1» кілограм, а зло – віддати комусь «+1» кілограм і заробити для команди «-2» кілограма. Для цього їм необхідно було тримати над своїми головами 4-кілограмові кулі наповнені рідиною.

Читайте також: учасниця Зважені та щасливі зомліла на випробуванні

2-десятая некделя

Що ж перемогло в цьому конкурсі – добро чи зло? І хто себе проявив на цьому випробуванні з несподіваного для всіх боку? А також – як пройшло тренування жіночої команди під керівництвом Марини Боржемської-Узелкової?

Читайте також: Зважені та щасливі 6 випуск 10 – хто пішов