Аніта Луценко про новий сезон: «Телеглядачі побачать себе в учасниках»

Зважені та щасливі

Зовсім скоро стартує новий сезон найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі»! На телеглядачів чекає багато сюрпризів і дивовижних змін. Так, наприклад, ведучою шоу стала Аніта Луценко. В ексклюзивному інтерв’ю для STB.UA вона розповіла, як впоралася з цією роллю і яким буде новий сезон проекту!

7

Аніто, ви стали ведучою нового сезону «Зважених та щасливих». Як вам в новій ролі?

Відчуття відрізняються від тренерських. По-перше, за п’ять років я бачила тільки одну сторону шоу, а тепер відкрила іншу, не менш цікаву. Мені завжди цікаво спостерігати, як учасники спілкуються один з одним в екстремальних умовах. Тренування – це лише фізична праця, а на проекті присутні ще й змагання. Більш того, в новому сезоні відбувається взаємодія між чоловіком і дружиною! Пристрасті загострилися…

У вас з’явилися пари-улюбленці?

У мене їх багато! Одні мені подобаються тим, що вони дуже колоритні і яскраві, інші – ніжні і милі, за ручки тримаються (усміхається). З одного боку для мене була різниця, хто залишить шоу, а з іншого – вони всі зрештою будуть красивими і щасливими. Новий сезон, безумовно, дуже крутий, тому що беруть участь родини! Всі вони дуже різні: хтось на когось кричить в стресових ситуаціях, хтось взагалі не розмовляє, хтось підтримує, а хтось, навпаки, штовхає. Загалом, ви побачите приклад того, як українські жінки взаємодіють з чоловіками. Рулять всі (сміється).

Чи даєте ви якісь поради учасникам шоу?

Виникали ситуації, в яких доводилося розбиратися. На проекті був психологічно складний тиждень, коли учасники справлялися з внутрішніми переживаннями. А ось у тренувальний процес я не лізу. Я, скоріше, підтримую учасників під час конкурсів. Я – ведуча-мотиватор. У якийсь момент можу мотивувати криками, а в якийсь – м’якими підказками. Іноді проскакують саркастичні зауваження. Таким способом я натякаю учасникам, що не потрібно здаватися. Іноді я, як змій-спокусник, спокушаю їх їсти зайве. Я думаю, у них трапився розрив шаблону (сміється).

Читайте також: 20 продуктів, які безжально спалюють жир

Ви швидко влилися в роль ведучої?

Не можу сказати, що це було легко і швидко. Я дала собі 3 тижні, щоб звикнути до цієї ролі. Я не вважаю себе суперменом, який ні з того, ні з сього може стати класною ведучою. Але, мені здається, через три тижні на проекті я все-таки стала класною (усміхається).

Що для вас найскладніше в роботі ведучої? Адже раніше у вас не було такого досвіду.

Напевно, найскладніше – це не напружуватися і не намагатися бути ідеальною, бути кращою, ніж ти є насправді. Для мене важливо залишатися такою, яка я є в житті, бути максимально природною з учасниками, не дивлячись на камери. Ми ж реаліті знімаємо.

А що для вас складніше – бути ведучою чи тренером?

Це різні речі. Коли ти тренер, у тебе спрацьовують душевні переживання. Ти прокидаєшся вранці і думаєш, що ж зробити ще, щоб учасники схудли, як їх мотивувати, кого потрібно розлютити, а кого, навпаки, підтримати. Ведучому ж важливо вміти донести свою думку, дивитися на ситуацію з боку. Потрібно спостерігати за всім, а не тільки за своїми учасниками.

2I9A3182-3 (2)

Аніто, ви ще й молода мама. Чи складно поєднувати материнство і таку насичену роботу? Все встигали?

Якщо скажу, що легко, то збрешу (усміхається). У нас були зйомки, які тривали з третьої ночі до першої години дня. Дитина чекала мене вдома. Звичайно, складно. Але я вважаю, що якщо я реалізуюсь в улюбленій справі, то і моя дитина буде щасливою.

Після отриманого досвіду на телебаченні, ким плануєте працювати далі – тренером чи ведучою?

Я продовжую працювати тренером у своїх проектах. Це нікуди не дінеться. Тренерська робота – це моє. Це те, що я добре знаю, я б сказала, що досконально. Я присвятила цій справі 16 років. Кожній людині хочеться щось змінювати в житті. А робота ведучої – новий і цікавий етап. Кому ж не сподобається, коли його одягають, фарбують і залучають до всякого божевілля (сміється). Я задоволена, що отримала новий досвід, а що буде далі – подивлюся.

Чому телеглядачам варто подивитися новий сезон проекту?

Мені здається, що цей сезон буде найкрутішим! Кожен телеглядач побачить себе в тому чи іншому учаснику. Кожен побачить свої стосунки з боку. Для українців дуже важливе сімейне життя. Я думаю, що завдяки «Зваженим та щасливим» люди зрозуміють, що можна не тільки схуднути, але й змінити себе, свою сім’ю на краще, стати щасливими! Те, що відбувається на проекті, – це неймовірно! Для кожного учасника величезне щастя потрапити сюди.

Дивіться новий сезон найвагомішого реаліті країни «Зважені та щасливі» вже 31 серпня на СТБ!

Бесіду вела Катерина Ільченко