PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImJpZy5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Правила голосования

 ПРАВИЛА

голосування у передачі «ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ». Сьомий сезон

(надалі – «Правила»)

  1. Період Голосування глядачів передачі «ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ». Сьомий сезон (далі «Передача «ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ» або «Передача»):

1.1. Голосування за команду, яка складається із двох учасників Передачі «ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ» (надалі за текстом – «Команда») буде відбуватися у період з 21 грудня 2017 року по 25 грудня 2017 року (обидві дати включно). Подробиці Голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися під час Передачі.

  1. Визначення складу фіналістів та переможця Передачі «ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ». Сьомий сезон:

2.1. Серед всіх Команд, що приймають участь у Передачі «ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ». Сьомий сезон. обирається одна Команда, що буде визнана переможцем Передачі.

2.2. У фінальному етапі Передачі беруть участь дві Команди. Одна Команда виходять у фінальний етап на підставі власних результатів та/або на підставі виконання умов передостаннього етапу Передачі.  Друга Команда обирається шляхом Голосування серед двох Команд, що не ввійшли у фінальний етап. Кожній з двох Команд, за яких відбувається Голосування, присвоюється номер «01» або «02», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюблену Команду.

2.3. В період з 21.12.2017 р. по 25.12.2017 р. відбувається Голосування. Початок Голосування оголошується у ефірі Передачі, закінчення Голосування здійснюється автоматично о 23:59 годин 25 грудня 2017 року. За результатами такого Голосування визначається одна із двох Команд, що набрала найбільшу кількість голосів, і яка продовжує боротьбу за місце переможця Передачі у фінальному етапі. Голосування за Команди, що беруть участь у фінальному етапі не відбувається.

2.4. Переможцем Передачі «ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ». Сьомий сезон визнається та Команда Передачі, котра за умовами фінального етапу Передачі виконала усі правила, що були оголошені ведучим Передачі.

2.5. Під час останнього ефіру Передачі, що буде публічно сповіщатися 28 грудня 2017 року, оголошується Команда фінального етапу, яка стала переможцем Передачі.

2.6.  Рішення про визначення переможця є остаточним та не підлягає оскарженню.

2.7.  Кількість транзакцій (SMS-повідомлень), що були здійсненні Абонентами під час Голосування та кількість голосів, зарахованих на користь тієї чи іншої Команди, публічно не розголошується. Кількість голосів (SMS-повідомлень), направлених Абонентами за відповідні Команди підраховується автоматично відповідним програмно-апаратним комплексом, який захищено від сторонніх посягань.

  1. Умови проведення Голосування:

3.1. Участь у Голосуванні може здійснюватися шляхом направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар, ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «Лайфселл» та ТОВ «ТриМоб» (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

ТА/АБО

3.2.За допомогою мобільного додатка «Teleportal»* зареєстрованими користувачами цього додатка (далі відповідно – «Зареєстровані користувачі» та «Додаток»).

3.3. Для того щоб взяти участь у Голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень, Абоненти Операторів, що вказані в п. 3.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення або «01» або «02»).

3.3. Голосування за допомогою короткого номеру 7766 надає Абонентам можливість віддати свій голос за улюблену Команду Передачі.

3.4. Голоси Абонентів враховуються виключно під час періоду для Голосування, який вказаний в п. 2.3. цих Правил.

3.5. Під час Голосування, що вказане в п. 2.3. Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одну чи за дві Команди Передачі, за які проводиться Голосування. При цьому, Абонент може віддати за кожну Команду не більше 10-ти голосів, що надіслані за допомогою SMS-повідомлень на короткий номер 7766, тобто, зараховано буде лише 10 (десять) голосів Абонента, які здійснені в період Голосування.

Вартість послуг за направлені SMS-повідомлення та здійснені дзвінки під час періоду Голосування понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос Абонента не буде зараховано.

3.6. Взяти участь у Голосуванні можуть Абоненти, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

3.7. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 7766 становить: для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 0,94 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 0,94 грн., ТОВ «Лайфселл» становить 0,94 грн., ТОВ “ТриМоб” становить 0,25 грн. у тому числі ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.

3.8. Для того, щоб взяти участь у Голосуванні за допомогою Додатка, Зареєстровані користувачі Додатка у розділі «Голосування» віддають голос за Команди шляхом 10 натискань на зображення обраної/обраних ними команди/команд.

3.9. Голоси Абонентів та Зареєстрованих користувачів враховуються виключно в оголошені ведучими Передачі період для Голосування, який вказаний в п. 2.3. цих Правил.

3.13. Довідки щодо умов та порядку Голосування глядачів надаються за телефоном +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 до 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування, що вказаний в                п. 2.3. Правил. Вартість дзвінків сплачується Абонентом згідно тарифів операторів зв’язку.

3.14. Голосування глядачів забезпечує ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ», адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 207 каб.

3.15. Результати Голосування, зафіксовані ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ», є остаточними і не можуть бути змінені / оскаржені. ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» не обговорює і не бере участі у вирішенні суперечок щодо визначених Команд, які залишають Передачу, Переможця чи Команд фінального етапу. ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» не повинно давати пояснення щодо прийняття того чи іншого рішення.

3.16. ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» не несе відповідальності за роботу та будь-які помилки операторів телефонного, визначених п.п. 3.1. цих Правил, мобільного додатку «Teleportal»*, визначеного п.3.2. Правил, та Інтернет зв’язку, внаслідок яких повідомлення з Голосами не надійшли, надійшли із запізненням, їх було пошкоджено; за настання обставин непереборної сили (форс-мажор).

  1. Порядок участі у голосуванні:

4.1. Для того, щоб взяти участь у Голосуванні, Абоненту, який виявив таке бажання, необхідно з номеру телефону, який підключений до мереж Операторів, зазначених в п. 3.1 цих Правил, надіслати SMS-повідомлення на короткий номер 7766 з кодом Команди, за якого Абонент прагне віддати голос, (код Команд: «01» або «02»).

4.2. Безпосередньо у текстовій інформації, що з’являється на екрані, та/або у оголошеннях ведучого Передачі під час випуску Передачі в ефірі Телеканалу СТБ усім глядачам повідомляється який саме код присвоєно Команді.

4.3. У випадку успішного надсилання SMS-повідомлення на короткий номер 7766, з рахунку Абонента списується вартість, вказана у пункті 3.7. цих Правил, при цьому, вартість сплачується і у випадку, коли Абонент направляє SMS-повідомлення в період коли Голосування не проводиться. Вартість SMS-повідомлення автоматично знімається з рахунку Абонента, але голос не зараховується.

4.4. Протягом строку Голосування, вказаного у п.2.3. цих Правил, Голосування проводиться тільки за ті Команди, інформація про які з’являється у текстовій інформації на екрані та/або які оголошуються ведучим Передачі, та приймають участь у даному етапі Передачі, щодо якого відбувається Голосування.

  1. Механізм SMS-голосування за коротким номером 7766:

5.1. Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, а саме: «01» або «02», на короткий номер 7766 у часовому проміжку, вказаному в п. 2.3. цих Правил, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні і зарахування голосу.

5.2. У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування – проміжок часу до старту Голосування та після закінчення Голосування – такому Абоненту надходить SMS-повідомлення відповідного змісту.

5.3. Одне SMS, надіслане в Період Голосування, зараховується як 1 (один) голос за одну Команду. В одному SMS-повідомленні може бути вказаний код лише однієї Команди.

5.4. У разі помилкової вказівки коду чи вказівки коду, який не існує, чи вказівки кодів двох Команд в одному SMS-повідомленні, такі SMS-повідомлення до результатів Голосування не зараховуються (при цьому вартість надсилання SMS-повідомлення сплачується у повному розмірі і не повертається).

  1. Механізм Голосування за допомогою Додатка:

6.1. В період Голосування, оголошений ведучими під час прямого ефіру Передачі – 2.3. Правил, Зареєстрований користувач Додатка увійшовши до розділу «Голосування» та самостійно прийнявши рішення, віддати свій голос тій чи іншій Команді Передачі здійснює 10 натискання у стрічці із зображеннями двох Команд, які беруть участь у даному етапі Передачі, на зображення відповідної Команди, якій бажає віддати свій голос. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Зареєстрованому користувачу для віддання свого голоса за обрану Команду. Далі Зареєстрованому користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке  з’являється на екрані пристрою Зареєстрованого користувача: «Увага! Ти віддаєш свій голос за обрану Команду. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Зареєстрований користувач бажає повернутися до процедури вибору Команди для віддання свого голосу, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.

6.2. У разі успішного Голосування за допомогою мобільного Додатку, після натискання на «Все так»  на екрані пристрою Зареєстрованого користувача з’являється повідомлення «Твій голос відправлений в ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ!» Після цього можливість Голосування Зареєстрованого користувача за допомогою Додатку блокується.

  1. Додаткова інформація:

7.1.  Участь у Голосуванні шляхом надсилання SMS-повідомлення з кодом Команди Передачі «01» або «02» на короткий номер 7766 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту у тому числі і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ».

7.2. Ці Правила набувають чинності з дати їх оприлюднення на веб-сайті за адресою: www.stb.ua.

7.3. Інформація про умови та порядок Голосування у Передачі розміщується на веб-сайті www.stb.ua.

ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил у будь-який час, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

7.4. Перед здійсненням Голосування, Абоненти, Зареєстровані учасники повинні ознайомитись з даними Правилами. Беручи участь у Голосуванні, Абоненти, Зареєстровані користувачі повністю погоджуються з цими Правилами та погоджуються їх дотримуватися. Якщо будь-яке положення цих Правил не є незрозумілим або неприйнятним для Абонентів, Зареєстрованих користувачів, вони не можуть брати участь у Голосуванні.

7.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ», яке не підлягає оскарженню.

7.6. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення щодо Правил приймається ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ».

*Телепортал.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.