Выпуск 11 | 07.11.2019 | Сезон 9

Учасникам шоу Зважені та щасливі 9 сезону 11 випуску від 07.11.2019 доведеться відчути відразу кілька найсильніших потрясінь: жахливий страх висоти і побоювання покинути проєкт через помсту вибулих важковаговиків. Олена Гребенюк почне війну за власного партнера. А Коля Ворошнов і коричневий Женя вирішать помірятися силою й авторитетом. Хто з них раз і назавжди доведе своє лідерство в таборі схуднення? Дивіться просто зараз у новому випуску Зважені та щасливі 2019.

Щоб забезпечити собі надійну позицію над жовтою лінією, учасникам доведеться зробити неймовірне – переправитися з одного кінця металевої конструкції на інший на висоті 30 м, використовуючи тільки одну мотузку. З неї герої повинні сплести під собою павутину та просуватися, лежачи на животі. Проходити випробування важковаговики будуть, змагаючись один з одним. Переможе й отримає бонус та пара, яка дістанеться до протилежного краю платформи раніше конкурентів. Ті, хто програв, залишаться ні з чим, а ось ті, хто відмовляться від боротьби, автоматично зароблять плюс два кілограми.

У шоу Зважені та щасливі-9 випуск 11 учасників чекає не тільки найбільш екстремальний конкурс за всю історію проєкту, але й несподіваний сюрприз – повернення вибулих із сезону. Аніта Луценко вважає, що не всі зважені покинули табір схуднення справедливо, деякі стали жертвами домовленостей та інтриг. Щоб провчити ледачих конкурсантів, ведуча дозволила чотирьом учасникам знову боротися за місце в шоу. Хто повернеться на телеекрани і як сприймуть новину в таборі? Дивись онлайн в 11 випуску Зважені та щасливі від 07.11.2019 на сайті СТБ.

Дивіться онлайн Зважені та щасливі 9 сезон. Випуск 10 від 31.10.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.